svmartin-copy

V neděli 11.listopadu 2018 opět ožije  písecký Kamenný most a jeho nebližší okolí slavností, kterou tradičně připravil pro malé i velké Spolek Přátelé Kamenného mostu Písek.

Začínáme v deset hodin slavnostním zahájením a vystoupením kapely Beelee Beat z Deele. Potom bude jenom na vás, co si vyberete z našeho programu a nabízených lákadel.  Loutková pohádka O hradu Veveří určitě zaujme ty nejmenší. Čekají nás  taneční představení skupin T Dance a  ZIP . Ve stáncích na mostě  bude zase spousta hezkých věcí a dobrot Dospěláci určitě rádi ochutnají letošní martinské víno z českých a moravských vinařství. A tak  pohoda, dobrá nálada, setkávání s přáteli a hezký den je to, co bychom pro vás chtěli vytvořit

V pravé poledne, až zatroubí trubači z Lesnické školy, přijede sv. Martin na bílém koni! A jak to vlastně celé s Martinem a žebrákem bylo? Tak o tom  vám  všechno povyprávíme a skupina Rival na motivy tohoto příběhu  zahraje   svoje nové představení .  Sv. Martin, ostatně jako každý rok, přiveze dětem  červená jablíčka.

Zahrát a zazpívat nám přijde i kapela Congrass.

Odpoledne bude opět v Divadle Pod Čarou dětská diskotéka. A až se setmí, půjdou děti s lampiony přes Kamenný most a tam na ně bude čekat parádní ohňostroj.

Zkrátka celý den bude stát za to!

Těšíme se na vás !

Spolek  Přátelé Kamenného mostu Písek

 

 

svmartin